Szkiełkowanie i piaskowanie

Pod wpływem czasu mogą powstawać rdzewienie metalowych przedmiotów rujnując dobry wygląd i wykończenie ulubionych przedmiotów. Jednak firma Lucar może pomóc Ci przygotować samochód czy motocykl tak, aby wyglądał jak nowy dzięki naszym usługom piaskowania.

Przed nałożeniem nowej powłoki ochronnej lub wykończeniowej, piaskowanie usuwa pozostałości zużycia, odsłaniając czyste powierzchnie pod spodem. Niezależnie od rodzaju obróbki metalu, którą wykonujesz, nasi specjaliści od piaskowania przywrócą oryginalny wygląd metalu i przygotują go na odświeżony wygląd. Niezależnie od tego, czy chodzi o piaskowanie samochodów, czyszczenie czystych powierzchni w celu przywrócenia klasycznego samochodu lub odmalowanie cennego pojazdu, czy piaskowanie metalu w celu usunięcia rdzy możemy pomóc.

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które sprawią, że Twoje produkty będą wyglądać jak nowe. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

Szkiełkowanie to proces oczyszczania stosowany głównie przy elementach aluminiowych. Obecnie wykonuję szkiełkowanie z wybłyszczaniem. W pierwszym etapie powierzchnia jest szkiełkowana przy pomocy mąki szklanej co pozwala na usunięcie przebarwień, zanieczyszczeń i delikatnej powłoki lakierniczej jeśli taka występuje. Po tym procesie otrzymujemy czyste i o minimalnej szorstkości aluminium. W drugim etapie zwanym wybłyszczaniem stosuję kulki szklane które wygładzają(satynują powierzchnie) co pozwala na uzyskanie lepszego efektu wizualnego i praktycznego w dalszym użytkowaniu, gdyś jest ono mniej podatne na zabrudzenia. Tego typu obróbce poddaje się silniki motocyklowe, elementy silnika samochodowego itp…

 

Lucar - serwis naprawa samochodów motocykli Nowy Sącz Klimówka
Szybki kontakt!
+
Wyślij!